Odwiedziliśmy już / odcinki

 • Zapraszamy raz jeszcze!

  W dziale tym prezentujemy miejsca,

  które wraz z programem już odwiedziliśmy.

  Na mapie poniżej znajdziesz historię naszych podróży..

 • Jesteś zmęczony pośpiechem, brakiem wytchnienia i zgiełkiem? Chciałbyś – choć na chwilę, zmienić otoczenie i przekonać się, że można żyć w symbiozie z naturą?
  Nowocześnie, jednocześnie nie zapominając o tradycji i swoich korzeniach, a także o tym, co najważniejsze?

  Wyjdź na spotkanie z ludźmi, którzy wiodą życie w otoczeniu sielskich klimatów. Przekonaj się, że slow life wcale nie polega na życiu w ślimaczym tempie, ale na odnalezieniu harmonii w tym, co robimy i w tym, kim jesteśmy. Balansie między dbaniem o siebie, a także o środowisko. Zapraszamy w miejsca, gdzie najpiękniejszą muzykę nierzadko tworzy cisza, a zapach ziół i kwiatów, tworzą niepowtarzalny nastrój. Przypomnij sobie, jak może smakować życie. Nie ma jednej drogi do szczęścia Jednak – być może poczujesz, że chcesz obrać jakiś kierunek i to idealne miejsce i moment, do nowej historii, jaką zechcesz napisać. „Z klimatem i z pasją” to program publicystyczny pokazujący ciekawe miejsca, ludzi pełnych pasji i produkty regionalne, a także piękne ogrody – z dala od miejskiego zgiełku. Promujący sielskie klimaty, życie w zgodzie z naturą, a także dbanie o środowisko.

  Bohaterowie to zarówno mieszkańcy wsi, mieszczuchy, którzy odnaleźli tam sens życia i sposób na biznes, a także osoby znane, które na terenach wiejskich znalazły swoje miejsce na ziemi. Wyrusz w podróż “Z klimatem i z pasją” z autorką i prowadzącą program dziennikarką Marią Sikorską. Zapraszamy! Premiery – Polsat News – niedziela 16:30, Polsat News 2 – niedziela godz. 10:00, 14:00 oraz 18:20. Zapraszamy!